Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Plan na egzamin technik ochrony fizycznej osób i mienia!
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 22:57   

no fajnie by było gdyby opublikowali jak powinno być ale watpie długo nie było z tamtego roku.Miejmy nadzieje ze zaliczyliśmy i tego trzeba się trzymac

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 00:23   

Kurde a ja się jebłem na obliczeniach,policzyłem że 1 pracownik co 100 osób :( to 3 punkty odlatują masakra :P a trzeba mieć 75%, pytań było 48, więc będzie trzeba mieć co najmniej 36 odpowiedzi dobrze - to mogę mieć jeszcze tylko 9 błędów : p.

Jak zrobiliście D?
Ja dałem że zezwolenie wydaje tylko i wyłącznie prezydent, burmistrz czy wójt, opinię wydaje policja straż pożarna, ratownictwo medyczne i sanitarne, a powiadomić trzeba tylko żandarmerię,

Nie wiedziałem za bardzo co zaznaczyć np z takim prezydentem, bo skoro się prosi o zezwolenie, to jednocześnie jak by się powiadamia.... chore.

Ogólnie wszystko wynikało z zadania, w pierwszym PKT było do kogo po zezwolenie, w 2gim do kogo o opinię i w 3 do kogo o poinformowanie, też tak zrobiliście jak ja? Żałuje że z tymi obliczeniami się pierdolnąłem i dałem że 22, nie przeczytałem dobrze tej ustawy a jednak 3 pkt gdzie trzeba mieć 75% to na prawdę dużo stracone. bo Kierownika dałem 1 wiec uznają.

[ Dodano: Sro 18 Cze, 2014 00:29 ]
michalklb napisał/a:
a wyposazenie sluzb co daliście?

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 22:14 ]
w pierwszym punkcie dalem tak artystyczne nie rozrywkowe tak bez projektora.Srodki to tez dalem palke opatrunki srodki lacznosci no latarka odpada miotacze nie dalem oraz psy ochronne i wykrywacz metalu tez nie

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 22:18 ]
no tak bo wszystko co pisaliśmy chodzilo o ta impreze od części A do części D :-)

Gaz na pewno TAK, jest to impreza podwyższonego ryzyka, co pisało w ustawie co potrzebne, latarka NIE bo dzień, psów też nie, co do pałki w sumie nie wiem, już nie pamiętam co zaznaczyłem ale chyba że nie.

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 06:45   

Ciekawe czy liczą każdą kratke za punkt czy całość jak np w obliczeniach 3 pola były i jak ktoś napisał d źle a jedno dobrze to czy ma punkt 1 chociaz z jedną prawidłową odp czy zero?

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 07:30   

Wydaje mi się że dostanie 1 PKT a każda odpowiedź jest punktowana 1 punktem, więc pewnie będzie tak jak napisałem wyżej

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 08:43   

Nie pamiętam ile było pytań na praktycznym, napisałeś że 48 ( wierze na słowo ) ale podobno z tą punktacją to nie dokońca po 1 pkt. Chcialabym tak bo mam ok 10 błędnych odp więc wyszedłby wynik 38. Czyli zaliczone, ale obawiam się że ważne pytanie może być punktowane za 3 pkt a mniej ważne za 2 lub 1 i wtedy nie bedzie sie zgadzalo 75 %. Denerwuje się... nie wiesz moze kiedy beda z praktycznego odpowiedzi? cały czas czytam o tych egz i wypisuja ze w sierpniu

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Dino89 

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 10:00   

Odpowiedzi to co innego niż przesłanie wyników i dyplomów do szkół. Faktem jest to, że do szkoły idzie wszystko dopiero 28 lub 29 sierpnia, pozostaje żyć nadzieją że poprawne odp podadzą wcześniej...

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:35   egzamin

mi wyszło wyszło że 1, 15, 14 , 29

drudzy u nas mieli za to 1, 22, 22, 44

impreza podwyższonego ryzyka

Dino89 

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:39   44 :o

Niewiem ja miałam 1, w sumie 29, 17 porządkowej i 12 informacyjnej, no i oczywiście podwyższonego ryzyka

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:49   

odrazu widac ze u cb drudzy mieli zle bo pracownikow informacyjnych musialo byc mniej niz porzadkowych

Dino89 

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:50   

Ooo Sławek witaj ponownie :P I jak podali gdzieś wyniki?

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:51   

Siema, no nie podali wiec napisałem @ do oke kiedy podadzą, ale wątpię żeby wogole odpisali mi ;))

Dino89 

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:54   

A nóż się uda :) Boshh ziemniaki osłodziłam :/ Tak to jest jak się o wynikach myśli :/

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 11:57   

mi sie cos nawet śniło dzis zwiazanego z egzaminem wczorajszym ;D

Gość

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 12:24   

Witam ja pisałem tez z kolega i przypuszczamu,ze za kazda odpowiec jeden punkt,choc może być tak jak w poprzednich latach ze za pierwsze było 40% a potem chyba po 20% a rownie dobrze mogą liczyc tak ze w każdym podpunkcie od A do D po 75%.Sam jestem ciekaw jak liczyb będą.Miejmy nadzieje,ze potraktują jakos ulgowa w końcu byliśmy jako pierwsi którzy pisali po nowemu ten egzamin.W porzednich latach wiedzieli mniej więcej co będzie,bo w jednycm roku było konwojowanie to w drugim ochrona i kolejny rok konwojowanie i tak w kolko

Dino89 

Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 12:29   

To fakt ale powiem szczerze, że forma egzaminu była bardzo zadowalająca ale zupełne zaskoczenie, że impreza masowa

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu